92-318 Łódź, Piłsudskiego 133 G

0
Menu
Menu
0
Koń Skoczek Pompowany Jednorożec niebieski
Nowość

Koń Skoczek Pompowany Jednorożec niebieski

59,99
89.99
Kolor:
Jednorożec niebieski
Dostępność w magazynie: tak

Poniżej przedstawiamy propozycję na prezent dla dwulatków. 

Dla młodszych dzieci opanowanie sztuki skakania i  poruszania się na skoczku to doskonały trening niezbędnych umiejętności motorycznych. Usprawniające równowagę, koncentrację oraz koordynację ruchów. Zabawka wykonana jest z grubej, wytrzymałej gumy, którą łatwo utrzymać w czystości, wystarczy przetrzeć mokrą ściereczką, bez użycia detergentów.

Skoczki są wykonane z dość mocnej, grubej gumy, całość można napompować pompką, a po całej zabawie spuścić powietrze i schować do szafy.

Fantastyczna zabawka do skakania dla dzieci, w oryginalnym kształcie jednorożca.

Skoczki to wesołe nadmuchiwane koniki do skakania dla dzieci. Każdy maluch uwielbia hycać, hopsać i podskakiwać. Napompowany skoczek idealnie nadaje się do brykania po domu i ogrodzie. Wystarczy usiąść, chwycić skoczka za uszy i ruszyć w podskokach przed siebie.

Skoczki spełniają europejskie normy bezpieczeństwa EN71, nie zawierają materiałów szkodliwych, pomalowane są bezpieczną dla dzieci farbą.

Skoczek zakupiony trzeba dodatkowo umyć, warstwa tłusta nałożona jest specjalnie, aby guma nie skleiła się podczas transportu.

 

W zestawie :

skoczek

specjalna pompka do wielokrotnego pompowania

zatyczka

Zapakowany w foliowy worek

Uwaga! Ryzyko upadku. Nie należy zostawiać bez nadzoru dzieci w wieku poniżej 36 miesięcy.

Wstecz