92-318 Łódź, Piłsudskiego 133 G

0
Strona główna > Świat Dinozaurów >
Menu
Menu
0

Świat Dinozaurów

Czy dinozaury faktycznie należą do przeszłości? Te prehistoryczne zwierzęta cały czas pobudzają wyobraźnię zarówno dorosłych, jak i dzieci. Teraz możesz sprawić, że Twoje dziecko, które interesuje się paleontologią, będzie odkrywało świat pradawnych stworzeń w świetnym towarzystwie. Pluszowy dinozaur w różnych rozmiarach (największy ma aż 110 cm) to idealny prezent z okazji urodzin, Bożego Narodzenia, czy imienin. Sprawi ogromną radość także dorosłym, którzy chcą powrócić w świat swoich dziecięcych fascynacji. 

Pluszowy dinozaur - świetny kompan do zabaw

Chcemy, aby każde dziecko otrzymywało idealne prezenty. Dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę dla miłośników dinozaurów. Pluszowe maskotki w kształcie triceratopsów są fantastycznym pomysłem dla osób w każdym wieku. Niezwykle miękki plusz sprawia, że do takiej maskotki aż chce się przytulać! Pluszowe dinozaury wywołują uśmiech na twarzach i sprawiają, że każdy smutek i strach przechodzi. 

 

Dinozaury są solidne i przetrwają szereg szalonych przygód razem ze swoimi właścicielami. Nie odkształcają się nawet po wielu praniach i nie zmieniają swojej formy. Pluszaki są dostępne w różnych odcieniach, a każdy kolor idealnie sprawdzi się w dziecinnych pokojach.