92-318 Łódź, Piłsudskiego 133 G

0
Strona główna > Rowerek biegowy >
Menu
Menu
0

Rowerek biegowy

Nasi Więksi Rajdowcy

Model 003
Model 003
Model 003 różowy, Ami ma tutaj 22 miesiące robi pierwsze przymiarki
Model 003 różowy, Ami ma tutaj 22 miesiące robi pierwsze przymiarki
Model 110 różowy
Model 110 różowy
Model 110 różowy
Model 110 różowy
Model 110 różowy
Model 110 różowy
Model 003
Model 003
003 biały
003 biały
Model 003 - 3w1
Model 003 - 3w1
Model 003
Model 003
Model 003
Model 003
Model 003
Model 003

Rowerek biegowy dla dwulatka to idealny sposób na urozmaicenie zabawy na świeżym powietrzu i jednoczesne rozwijanie ogólnej koordynacji ruchowej dziecka. To także ważny etap w kontekście przyszłej nauki jazdy na klasycznym rowerze wyposażonym w pedały. Korzystanie z takich rozwiązań jak jeździk, rowerek biegowy lub inny produkt z tej kategorii, podnosi umiejętności motoryczne dziecka i ma niebagatelny wpływ na jego ogólny rozwój.

 

Aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów, przygotowaliśmy szeroki wybór rowerków biegowych dla dzieci powyżej 18 miesięcy. Dużym atutem produktu jakim jest jeździk, rowerek dla dzieci jest lekka konstrukcja. Jej podstawę, w zależności od modelu, stanowi aluminiowa lub stalowa rama. Jednolity stop gwarantuje bezpieczeństwo i wysoką odporność na uszkodzenie. To znacznie podnosi poziom bezpieczeństwa dziecka w trakcie zabawy.

Co ma wspólnego rowerek biegowy dla 2 latka, rower biegowy dla 3 latka i rower biegowy dla 4 latka? Wszystkie zapewniają dziecku niesamowitą moc wrażeń i wiele radości. 

 

Co powinien posiadać każdy rowerek biegowy? Koła pompowane – są z gumy i doskonale amortyzują nierówności wyraźnie podnosząc komfort podczas jazdy nawet po słabej jakości nawierzchni. Dzięki optymalnie dobranej szerokości, rowerek biegowy dwukołowy pomaga dziecku w utrzymaniu równowagi. Idealnie wyprofilowane siodełko z miękkim wypełnieniem jest dodatkowo wyposażone w płynną regulację wysokości. Antypoślizgowe rączki zapewniają pewny chwyt i ułatwiają dziecku wypracowanie prawidłowej techniki trzymania kierownicy. Płynna regulacja wysokości pomaga w zachowaniu prawidłowej pozycji w trakcie jazdy. Blokada skrętu kierownicy ułatwia manewrowanie rowerkiem. Dodatkowo można wybrać rowerek biegowy z hamulcem ręcznym, błotnikami na przednie i tylne koło oraz lusterkiem na kierownicy.

 

W naszej ofercie dostępnych jest kilka wariantów produktu jakim jest rowerek biegowy dla chłopca i rowerek biegowy dla dziewczynki . Ich wspólnym mianownikiem jest wysoka jakość wykonania. Wszystkie modele spełniają rygorystyczne normy bezpieczeństwa. Potwierdzeniem tego faktu są certyfikaty CE oraz EN71, a jeśli to za mało można zdecydować się na rowerek biegowy z kaskiem. Duże zróżnicowanie stylistyczne ułatwi Ci wybór modelu, który trafi w upodobania Twojej pociechy.

 

Sprawdź nasz lekki rowerek biegowy i zapewnij dziecku mnóstwo frajdy podczas codziennych spacerów.