92-318 Łódź, Piłsudskiego 133 G

0
Strona główna > Rowerek Biegowy Trójkołowy >
Menu
Menu
0

Rowerek Biegowy Trójkołowy

Na mapie Polski jest coraz więcej tras rowerowych, podobnie jak rośnie grupa cyklistów w każdym wieku. Wycieczka rowerowa to znakomity sposób na wspólne spędzanie czasu z całą rodziną. Aby jednak dziecko było w przyszłości niezrażone trudnościami na trasie, od pierwszych lat życia warto w nim zaszczepić miłość do roweru. Pomocny może się okazać rowerek biegowy 3-kołowy.

 

W jakim wieku dziecko jest gotowe na rowerek biegowy trójkołowy?

O jego zakupie można pomyśleć już w przypadku maluchów, które skończyły 18 miesięcy. Ważne, by dziecko umiało już dobrze chodzić. Rowerki biegowe mogą się między sobą różnić m.in. masą i liczbą kółek. Dla młodszego dziecka, które nigdy wcześniej nie jeździło, dobrą propozycją jest właśnie rowerek biegowy trzykołowy. Jest on stabilniejszy od modeli z dwoma kółkami, dlatego gwarantuje lepszą ochronę przed upadkiem. Małe modele przypominają popularne jeździki. Opanowanie jazdy na takim rowerku ułatwi naukę na kolejnym większym już rowerze.

 

U nas znajdziesz rowerki biegowe trójkołowe wysokiej jakości

Przeglądając naszą ofertę, można znaleźć rowerek trójkołowy biegowy w różnych wariantach kolorystycznych. Pełni on funkcję jeździka, rowerka biegowego, a dzięki dołączonym do każdego zestawu pedałów, mogą być też tradycyjnym rowerem. Proponowane rowerki mają stalową ramę, regulowane miękkie siodełko i piankowe koła, które zapewnią świetną amortyzację. Zaletą naszych rowerków jest także to, że rozstaw tylnych kół można zmieniać i dopasować do potrzeb dziecka.