92-318 Łódź, Piłsudskiego 133 G

0
Strona główna > Rowerek Biegowy Trójkołowy >
Menu
Menu
0

Rowerek Biegowy Trójkołowy

Na mapie Polski jest coraz więcej tras rowerowych, podobnie jak rośnie grupa cyklistów w każdym wieku. Wycieczka rowerowa to znakomity sposób na wspólne spędzanie czasu z całą rodziną. Aby jednak dziecko było w przyszłości niezrażone trudnościami na trasie, od pierwszych lat życia warto w nim zaszczepić miłość do roweru. Pomocny może się okazać rowerek biegowy 3-kołowy.

 

W jakim wieku dziecko jest gotowe na rowerek biegowy trzykołowy?

O jego zakupie można pomyśleć już w przypadku maluchów, które skończyły 18 miesięcy. Ważne, by dziecko umiało już dobrze chodzić. Rowerki biegowe mogą się między sobą różnić m.in. masą i liczbą kółek. Dla młodszego dziecka, które nigdy wcześniej nie jeździło, dobrą propozycją jest właśnie rowerek biegowy trzykołowy. Jest on stabilniejszy od modeli z dwoma kółkami, dlatego gwarantuje lepszą ochronę przed upadkiem. Małe modele przypominają popularne jeździki. Opanowanie jazdy na takim rowerku ułatwi naukę na kolejnym większym już rowerze.

 

U nas znajdziesz rowerki biegowe 3 kołowe wysokiej jakości

Przeglądając naszą ofertę, można znaleźć rowerek trójkołowy biegowy w różnych wariantach kolorystycznych. Pełni on funkcję jeździka, rowerka biegowego, a dzięki dołączonym do każdego zestawu pedałów, mogą być też tradycyjnym rowerem. Proponowane rowerki mają stalową ramę, regulowane miękkie siodełko i piankowe koła, które zapewnią świetną amortyzację. Zaletą naszych rowerków jest także to, że rozstaw tylnych kół można zmieniać i dopasować do potrzeb dziecka.

 

 

Rowerki trójkołowe z rączką do prowadzenia - wygoda i bezpieczeństwo

Oferujemy innowacyjne i wszechstronne rowerki trójkołowe, które zapewniają zarówno dzieciom, jak i rodzicom niezrównany komfort i bezpieczeństwo podczas wspólnych spacerów. Nasze rowerki trójkołowe wyposażone są w rączkę do prowadzenia, która ułatwia kontrolę nad pojazdem podczas wycieczek. Co więcej, te wyjątkowe rowerki pozwalają na rozstawienie kół w dwóch różnych trybach, dostosowując się do różnych potrzeb. Bez względu na to, czy wybierasz szeroki rozstaw kół dla większej stabilności czy węższy dla zwiększenia zwrotności, możesz być pewien, że Twoje dziecko jest w pełni komfortowe i bezpieczne. Dodatkowo, montowanie kija do prowadzenia umożliwia rodzicom jeszcze większą kontrolę nad rowerkiem, co sprawia, że spacery stają się jeszcze bardziej przyjemne i bezpieczne dla malucha. Odkryj nasze rowerki trójkołowe z rączką do prowadzenia i doświadcz wyjątkowej wygody w czasie spacerów z Twoim dzieckiem!