92-318 Łódź, Piłsudskiego 133 G

0
Strona główna > Rowerek Biegowy od 12 miesięcy >
Menu
Menu
0

Rowerek Biegowy od 12 miesięcy

Rowerek biegowy dla dwulatka? Oczywiście, że mamy

Zastanawiasz się czy rowerek biegowy na roczek to dobry pomysł? Rowerek trójkołowy biegowy dla rocznego dziecka to świetna forma zabawy zarówno w domu, jak i na świeżym powietrzu. W naszej ofercie znajdziesz małe rowerki biegowe dla dzieci, rowerek biegowy 1+, rowerek biegowy 3 kołowy oraz rowerek biegowy z regulowanym siodełkiem. Popularny jeździk dla roczniaka na przykład jeździk z gumowymi kołami lub jeździk trójkołowy pomogą maluchowi w rozwoju zmysłu równowagi. W trakcie zabawy takimi produktami jak jeździk, rowerek trójkołowy, biegowy lub mały rowerek biegowy, dziecko dużo szybciej nabywa umiejętność jazdy na klasycznym rowerze. Rowerek biegowy dla malucha rozwija zdolności motoryczne i ogólną sprawność ruchową, co stanowi bardzo ważny etap rozwoju. Oprócz tego uczy malucha koncentrować się na wykonywaniu jednej czynności.

Rowerek biegowy na roczek dla malucha

W trosce o harmonijny rozwój, bezpieczeństwo i dobrą zabawę przygotowaliśmy szeroki wybór rowerków biegowych. Oferowane przez nas modele są przeznaczone dla dzieci powyżej 12 miesiąca. Każdy jeździk, rowerek biegowy trójkołowy czy inny rowerek biegowy dla dzieci jest bardzo lekki i ich konstrukcja została dostosowana do możliwości malucha. Do wyboru mamy rowerki z ramą plastikową lub stalową. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów zapewnia wytrzymałość całej konstrukcji. Ergonomiczny kształt gwarantuje naturalną pozycję ciała podczas jazdy. Wygodne, wyprofilowane siodełko zwiększa komfort w trakcie zabawy.

 

Lekki rowerek trójkołowy jak i plastikowy rowerek biegowy razem z innymi modelami, które są dostępne w naszym sklepie wyposażamy w podwójne piankowe lub gumowe kółka, które poprawiają stabilność i ułatwiają utrzymanie równowagi na zabawce jaką jest rowerek biegowy. Koła piankowe idealnie sprawdza się podczas zabawy w domu, ponieważ nie rysują powierzchni podłogi. Guma z kolei skutecznie amortyzuje nierówności, co sprawdza się szczególnie podczas jazdy na świeżym powietrzu. Starannie dobrana szerokość kółek zapewnia optymalną przyczepność w trakcie jazdy. Dzięki antypoślizgowym rączkom dziecko poprawia technikę trzymania kierownicy. Zróżnicowana stylistyka oraz wiele wariantów kolorystycznych dają wręcz nieograniczone możliwości wyboru modelu dopasowanego do upodobań dziecka.

 

Dużym atutem oferowanych przez nas rowerków biegowych jest bezpieczeństwo. Wszystkie modele spełniają rygorystyczne normy jakościowe. Potwierdzeniem tego faktu są certyfikaty CE oraz EN71.

 

Sprawdź rowerki biegowe dostępne w naszej ofercie i wybierz model, który najbardziej spodoba się Twojemu dziecku.

 

Dziecku dwuletniemu można kupić rowerek biegowy 3 kołowy, Tylna para kół zapewnia bezpieczeństwo i nie wymaga od maluszka balansowania ciałem. Jazda sprawia mu radość od samego początku! Kiedy będzie starsze, warto zainwestować w dwukołowy rower biegowy, który będzie bardziej wymagający, ale też w większym stopniu rozwinie jego umiejętności i pozwoli mu szybko i łagodnie przesiąść się na rower zaopatrzony w łańcuch i pedały.