92-318 Łódź, Piłsudskiego 133 G

0
Strona główna > Rowerek Biegowy 2w1 z pedałami >
Menu
Menu
0

Rowerek Biegowy 2w1 z pedałami

Rowerek biegowy to sprzęt sportowy, o jakim powinni pomyśleć niemal wszyscy rodzice małych dzieci. W większości przypadków będzie to znakomity pomysł na to, by dziecko motywować do aktywności fizycznej. Jednak nie jest to jedyna korzyść tego rozwiązania.

Zalety rowerka biegowego z pedałami

Chociaż patrząc na rowerek biegowy z pedałami, niekoniecznie się o tym myśli, to jego użytkowanie wiąże się z wieloma zaletami dla zdrowia i rozwoju dziecka. Jest to sposób na pracę nad koordynacją wzrokowo-ruchową, trening równowagi, koncentracji, nauka przewidywania i planowania. Nie można zapominać o wspieraniu kondycji i zamiłowaniu do aktywności fizycznej. Jazda na rowerze to też przyjemność, a kiedy dziecko będzie starsze, to rodzinne wycieczki rowerowe mogą być jednym z ulubionych zajęć.


Dlaczego kupić rowerek biegowy z pedałami u nas?

Rowerek biegowy ułatwia naukę jazdy na tradycyjnym rowerze. Te, jakie znajdują się w naszej ofercie, posiadają już pedały. Oznacza to, że kiedy dziecko będzie gotowe na zwykły rower, wystarczy, że położy stopy na pedałach. Stawiając na model 2w1, zyskuje się pewność, że rowerek posłuży dłużej, a dla dziecka przejście na jazdę z pedałami będzie prostsze. Modele, jakie włączyliśmy w naszą ofertę, mają przemyślaną konstrukcję i gwarantują wygodę. Są też w wesołych i zachęcających kolorach. Oprócz tego, że rowerek biegowy ma pedały, jego boczne kółka można łatwo odczepić.