92-318 Łódź, Piłsudskiego 133 G

0
Strona główna > Pluszowe Jednorożce >
Menu
Menu
0

Pluszowe Jednorożce

Twoje dziecko kocha jednorożce? Zrób mu wspaniały prezent i wybierz miękkiego w dotyku pluszowego jednorożca. Te magiczne stworzenia od wieków pobudzają wyobraźnię i pozwalają maluchom przenieść się w świat fantazji i marzeń. Pluszowe maskotki są popularne od wielu dziesięcioleci. Stanowią idealnego kompana zabaw dzieci niezależnie od pokolenia. Teraz możesz uzupełnić kolekcję Twojego dziecka, wręczając mu wesołą maskotkę w jasnych kolorach.

 

Pluszowy jednorożec nie tylko dla dzieci

 

W naszej ofercie dostępne są różne warianty maskotki. Możesz wybrać mniejszego jednorożca (50 cm) lub większego (120 cm). Wszystkie misie wykonane są z miękkiego pluszu. Jest to materiał przyjemny i niezwykle wytrzymały. Solidnie wykonane jednorożce przetrwają nawet najbardziej szaloną zabawę. Nie odkształcają się, dzięki czemu każdy może się do nich przytulać, ile tylko zechce. 

 

Jednorożce to zabawka wprowadzająca ciepłą i przytulną atmosferę do każdego pomieszczenia. Będzie idealnym wyposażeniem w pokoju każdego dziecka. Jednak nie jest to tylko prezent dla maluchów. Maskotkę w kształcie jednorożca można wręczyć ukochanej osobie jako podarunek w rocznicę. A może chcesz zrobić przyjemność ukochanej osobie bez okazji? Zapewniamy Cię, że pluszowy jednorożec wywoła uśmiech na każdej twarzy!