92-318 Łódź, Piłsudskiego 133 G

0
Strona główna > Płatność i wysyłka >
Menu
Menu
0

Płatność i wysyłka

FORMY PŁATNOŚCI

 


Dziękujemy za wsparcie naszego sklepu,

Uprzejmie prosimy o przelew na poniższe dane bankowe:


SINUS 2 KAROLINA KOŁODZIEJSKA TOMASZ SĘDKOWSKI SPÓŁKA CYWILNA,

ŁÓDŹ 92-318, al. PIŁSUDSKIEGO 133G,


Numer rachunku:

65114020040000300284250806

 

Tytułem: Zamówienie....nr np.4190

 

Informujemy, że zwroty odbywają się pod inny adres. Po rozpatrzeniu reklamacji skontaktujemy się z Państwem w sprawie naszej decyzji. Dodatkowe informacje i formularze znajdują się w zakładce Reklamacje i Zwroty.


SINUS 2 (prosimy o dopisek SKLEP GUSTAFF)

 

92-318 Łódź, Piłsudskiego 133 G

 

 


 

 


Płatności elektroniczne i płatności kartą płatniczą za pośrednictwem serwisu PayU.pl – możliwe aktualne sposoby płatności określone są na stronie internetowej http://www.payu.pl.
Rozliczenia transakcji płatnościami elektronicznymi i kartą płatniczą przeprowadzane są zgodnie z wyborem Klienta za pośrednictwem serwisu PayU.pl. Obsługę płatności elektronicznych i kartą płatniczą prowadzi:
PayU.pl – spółka PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (adres siedziby: ul. Grunwaldzka 182, 60-166 Poznań), wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000274399, akta rejestrowe przechowywane przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu; kapitał zakładowy w wysokości 4 944 000,00 zł w całości opłacony; NIP: 7792308495.

TERMIN PŁATNOŚCI


W przypadku wyboru przez Klienta płatności przelewem, płatności elektronicznych albo płatności kartą płatniczą, Klient obowiązany jest do dokonania płatności w terminie 7 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.
W przypadku wyboru przez Klienta płatności gotówką za pobraniem przy odbiorze przesyłki albo płatności gotówką przy odbiorze osobistym, Klient obowiązany jest do dokonania płatności przy odbiorze przesyłki.


KOSZT, SPOSOBY I TERMIN DOSTAWY ORAZ ODBIORU PRODUKTU

Dostawa Produktu dostępna jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
W przypadku chęci skorzystania przez Klienta z dostawy poza granicami kraju, Klient powinien nawiązać ze Sprzedawcą kontakt, na przykład drogą poczty elektronicznej pod adresem: sklep@rowerekbiegowy.com, w celu indywidualnego ustalenia szczegółów oraz wyceny kosztów ewentualnej dostawy zagranicznej.
Odbiór osobisty Produktu przez Klienta jest bezpłatny.
Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby dostawy lub odbioru Produktu:
Przesyłka pocztowa, przesyłka pocztowa pobraniowa.
Przesyłka kurierska, przesyłka kurierska pobraniowa.
Przesyłka z odbiorem w paczkomacie, przesyłka pobraniowa z odbiorem w paczkomacie.

Odbiór osobisty dostępny pod adresem: ul. J. Piłsudskiego 133G, 92-318 Łódź – w Dni Robocze, w godzinach od 09:30 do 15:00.Każdorazowo prosimy o kontakt z nami pod 516054252.


Termin dostawy Produktu do Klienta wynosi do 5 Dni Roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy termin. Staramy się dostarczyć naszym klientom towar najszybciej, jak to jest możliwe.

W przypadku Produktów o różnych terminach dostawy, terminem dostawy jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 5 Dni Roboczych. Początek biegu terminu dostawy Produktu do Klienta liczy się w następujący sposób:
W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektronicznych lub kartą płatniczą – od dnia uznania rachunku bankowego lub rachunku rozliczeniowego Sprzedawcy.
W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności gotówką za pobraniem – od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.
Termin gotowości Produktu do odbioru przez Klienta – w przypadku wyboru przez Klienta odbioru osobistego Produktu, Produkt będzie gotowy do odbioru przez Klienta w terminie do 5 Dni Roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy termin. W przypadku Produktów o różnych terminach gotowości do odbioru, terminem gotowości do odbioru jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 5 Dni Roboczych. O gotowości Produktu do odbioru Klient zostanie dodatkowo poinformowany przez Sprzedawcę. Początek biegu terminu gotowości Produktu do odbioru przez Klienta liczy się w następujący sposób:
W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektronicznych lub kartą płatniczą – od dnia uznania rachunku bankowego lub rachunku rozliczeniowego Sprzedawcy.
W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności gotówką przy odbiorze osobistym – od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.