92-318 Łódź, Piłsudskiego 133 G

0
Strona główna > OUTLET > Rowerek biegowy 4-kołowy 2w1 Różowy Outlet
Menu
Menu
0
Rowerek biegowy 4-kołowy 2w1 Różowy Outlet
Towar niedostępny

Rowerek biegowy 4-kołowy 2w1 Różowy Outlet

Model ekspozycyjny, promocyjna cena, model różni się od sprzedawanego w zakładce od 18 miesięcy zdobieniem. Model może posiadać delikatne ryski z uwagi na fakt, iż stał na ekspozycji.

Stan nowy, nieużywany. ślad odprysku na kole jak na zdjęciu. Złożony, wysłany będzie przy delikatnym rozłożeniu i zapakowany w pudełku do przesyłki kurierskiej.

 

Cena promocyjna, 

Prosimy o wybór dostawy KURIEREM, model jest złożony i będzie rozmontowany do wysyłki.

3 zdjęcie pokazuje wymiary rowerka.

4 zdjęcie ukazuje zestaw naklejek, który dołączymy do zestawu w prezencie.

119,99
199.99
Kolor:
Model ekspozycyjny - różowy
Dostępność w magazynie: nie

Model JL-103 - rowerek biegowy i pierwszy rowerek z kołami pomocniczymi w jednym.

 

Niektóre dzieci potrafią jeździć na rowerku biegowym już w wieku 2 lat – innym udaje się to nieco później. Dlatego warto uwzględnić nie tylko sprawność ruchową malucha, ale także jego wielkość (filigranowe i małe dzieci mogą być mniej zainteresowane wsiadaniem na rowerek biegowy) oraz to, czy jest gotowy do rozwijania tej umiejętności.

 

 

Te najmłodsze dzieci warto zaopatrzyć w rowery biegowe, które wprowadzają dziecko w rowerowy świat.

Nasz model może być obok malucha już na etapie rowerka biegowego, a dopiero później, jak już nabierzemy pewności siebie, a dziecko przyzwyczai się do jeździka, na drugim etapie możemy dodać pedały oraz  koła pomocnicze. Mamy więc zestaw 2w1, rowerek biegowy i rowerek 4-kołowy.

Rośnie wraz z dzieckiem. Model JL-103, dzięki dużemu zakresowi regulacji siodełka oraz różnorodności zastosowania i zmontowania na dwa sposoby, odpowiedni jest zarówno dla dwulatka, jak i dziecka czteroletniego.

Pokrewne produkty

Wstecz