92-318 Łódź, Piłsudskiego 133 G

0
Strona główna > Maskotki z sercem XXL >
Menu
Menu
0

Maskotki z sercem XXL

Kto z nas nie miał w dzieciństwie ukochanego pluszowego przyjaciela, z którym się nie rozstawał? Miłość dzieci do tych miękkich zabawek nigdy nie przeminie, dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę pluszowych misiów z sercem XXL. Są to maskotki w dużym rozmiarze i rozmaitych kolorach. Dorośli także kochają pluszaki. Nasze misie mogą okazać się świetnym pomysłem na prezent dla ukochanej osoby lub bliskiego przyjaciela. 

Pluszowe misie z sercem - okaż miłość bliskim osobom!

Kupowanie prezentów może być przyjemniejsze niż ich otrzymywanie. Wyrażanie miłości poprzez idealny podarunek to najlepsza forma okazania uczuć. Pluszowe maskotki trzymające serce wykonane są z niezwykle miękkiego materiału, do którego każdy chętnie się przytuli, zapominając o wszystkich troskach. Stanowią idealny element wyposażenia dziecięcego pokoju. Sprawiają, że każda przestrzeń staje się przytulna, co szczególnie pokochają najmłodsi. 

 

Pluszaki będą świetnymi kompanami odganiającymi strach podczas nocy, gdy śnią się koszmary. Utulą do snu i pokonają wszystkie smutki, zapewniając poczucie bezpieczeństwa. Misie dostępne są w różnych odcieniach. Wszystkie maskotki trzymają serca (niektóre z nich mają dodatkowe napisy I love you). Wysokość pluszaków wynosi 50 cm. 

 

Pluszowe misie XXL potrafią wywołać uśmiech na każdej twarzy. Zachęcają do zabawy, przytulania i pozostawienia wszystkich trosk za sobą!