92-318 Łódź, Piłsudskiego 133 G

0
Strona główna > Ochraniacze > KASK ROWEROWY STAR WARS SZTURMOWIEC
Menu
Menu
0
KASK ROWEROWY STAR WARS SZTURMOWIEC

KASK ROWEROWY STAR WARS SZTURMOWIEC

Kod produktu: 9040 Kask rowerowy szturmowiec
Producent: Seven
79,99
Kolor:
STAR WARS SZTURMOWIEC
Obwód głowy:
52-56 cm rozmiar M
WYSYŁKA PACZKOMAT:
TAK
WYSYŁKA KURIER:
TAK
Dostępność w magazynie: tak

Prawdziwa gratka dla każdego małego fana Gwiezdnych Wojen. Oto kask rowerowy Star Wars, którego nie powstydziłby się żaden Jedi!

Kask rowerowy musi być tak samo skuteczny jak rycerze Jedi. A ten model współgra z jasną stroną mocy. Kask posiada pełną regulację, która ułatwia jego dopasowanie do rozmiaru głowy dziecka. Po bokach znajdują się regulowane paski zapinane pod brodą uniemożliwiające przesuwanie się kasku.  Dodatkowo podbródek chroni miękki materiał naszyty na pasku, który zabezpiecza ją przed otarciami.

Kask rowerowy Star Wars jest bardzo lekki, ponieważ jego wnętrze wypełnia styropian. Całość pokryta jest warstwą PVC. To ona umożliwia umieszczenie takiego fantastycznego wzoru. Dodatkowo jest wodoodporna i odporna na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu kask będzie służył tak długo, jak szturmowcy Darthowi Vaderowi.

 

Kask rowerowy Star Wars ze szturmowcem sprawdzi się także podczas jazdy na hulajnodze, deskorolce oraz rolkach. Niech bezpieczeństwo będzie z Tobą!

 

waga: 245-260g

obwód 52-56 cm - Rozmiar M

 

Pomiar obwodu główki: 

 

Najlepiej użyć centymetr krawiecki. Obwóc należy mierzyć ok 1 cm nad brwiami tak, aby centymetr był poziomo. Bezpiecznie jest odjąć od wymierzonego obwodu główki 0,5 - 1 cm i wybrać kask, którego minimalny rozmiar będzie najbliższy tej wartości. Dzięki temu kask wystarczy na naprawdę długo.

Wersje kolorystyczne

Pokrewne produkty

Wstecz