92-318 Łódź, Piłsudskiego 133 G

0
Strona główna > Ochraniacze > KASK ROWEROWY KUBUŚ
Menu
Menu
0
KASK ROWEROWY KUBUŚ

KASK ROWEROWY KUBUŚ

Kod produktu: 9005
Producent: Seven
79,99
Kolor:
Kubuś Puchatek
Obwód głowy:
52-56 cm rozmiar M
WYSYŁKA PACZKOMAT:
TAK
WYSYŁKA KURIER:
TAK
Dostępność w magazynie: tak

Jaki jest ulubiony miś wszystkich dzieci? Oczywiście Kubuś Puchatek! Dlatego jest to odpowiedni wybór zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Kask rowerowy z Kubusiem Puchatkiem sprawi, że Twoje dziecko chętniej zacznie nosić kask.

Oprócz tego, że na kasku znajduje się doskonale wszystkim znany bohater bajek Disneya, ma wiele innych zalet.

Przede wszystkim jest to model, który spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa. Jest to nie tylko kask rowerowy. Może być także używany podczas jazdy na rolkach, deskorolce czy hulajnodze. Skutecznie chroni przed urazami podczas upadków, dzięki odpowiedniemu wykończeniu.

 

Z zewnątrz pokryty jest warstwą PVC, która jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, a także jest wodoodporna. W środku wypełniony jest lekkim styropianem nie obciążającym głowy oraz karku. W środku zawiera mechanizm umożliwiający dopasowanie kasku do rozmiaru głowy dziecka. Po bokach znajdują się regulowane paski zapinane pod brodą. Dodatkowo znajduje się na nim miękka gąbka, która chroni brodę przed otarciami oraz przez wrzynaniem się paska.

 

waga: 245-260g

obwód 52-56 cm - Rozmiar M

 

Pomiar obwodu główki: 

 

Najlepiej użyć centymetr krawiecki. Obwóc należy mierzyć ok 1 cm nad brwiami tak, aby centymetr był poziomo. Bezpiecznie jest odjąć od wymierzonego obwodu główki 0,5 - 1 cm i wybrać kask, którego minimalny rozmiar będzie najbliższy tej wartości. Dzięki temu kask wystarczy na naprawdę długo.

Pokrewne produkty

Wstecz