92-318 Łódź, Piłsudskiego 133 G

0
Strona główna > Ochraniacze > KASK ROWEROWY MINNIE
Menu
Menu
0
KASK ROWEROWY MINNIE
Chwilowy brak

KASK ROWEROWY MINNIE

Kod produktu: 9003
79,99
Kolor:
MINNIE
Obwód głowy:
52-56 cm
Dostępność w magazynie: nie

Jeśli Twoje dziecko nie lubi zakładać kasku, znamy sposób, żeby to zmienić. Wybierz to, co dziewczynki lubią najbardziej. W tym celu proponujemy uroczy kask z myszką Minnie.

Na kasku znajduje się wizerunek uwielbianej od wielu pokoleń myszki Minnie jeżdżącej na rowerze – oczywiście w kasku. Dodatkowo wzrok przyciąga różowy kolor. Dzięki niemu Twoje dziecko będzie widoczne z daleka.

Zewnętrzna warstwa została pokryta PVC, który jest odporny na zarysowania. Ale ważniejsze jest to, co jest w środku. A tam znajduje się lekki styropian, który nie obciąża głowy dziecko. Do tego kask zawiera w środku regulację umożliwiającą dokładne dopasowanie. Po bokach znajdują się regulowane paski, także umożliwiające odpowiednie zapięcie kasku. Pod brodą znajduje się miękka wkładka zapewniająca wygodę noszenia. Dla zwiększenia komfortu dziecka na górze kasku znajdują się otwory wentylacyjne.

 

Kask rowerowy z myszką Minnie jest odpowiedni także na hulajnogę, rolki, wrotki czy deskorolkę. Skutecznie chroni głowę przed urazami i gwarantuje bezpieczeństwo podczas jazdy.

Kask jest bardzo lekki, spełnia wymagania odpowiednich standardów.

 

waga: 245-260g

obwód 52-56 cm - rozmiar M

 

Pomiar obwodu główki: 

 

Najlepiej użyć centymetr krawiecki. Obwóc należy mierzyć ok 1 cm nad brwiami tak, aby centymetr był poziomo. Bezpiecznie jest odjąć od wymierzonego obwodu główki 0,5 - 1 cm i wybrać kask, którego minimalny rozmiar będzie najbliższy tej wartości. Dzięki temu kask wystarczy na naprawdę długo.

Wersje kolorystyczne

Wstecz