92-318 Łódź, Piłsudskiego 133 G

0
Strona główna > Ochraniacze >
Menu
Menu
0

Ochraniacze

Sport to zdrowie, pod warunkiem że uprawia się go z zachowaniem środków ostrożności. Podczas jazdy na rowerze, hulajnodze lub rolkach, bardzo łatwo o upadek. Jest to częste zwłaszcza w przypadku dzieci, które dopiero stawiają pierwsze kroki w tych formach aktywności. Z tego względu równocześnie z zakupem rowerka bądź hulajnogi należy zaopatrzyć się w ochraniacze.

Bezpieczeństwo jazdy z bajkowymi ochraniaczami

Na urazy najbardziej narażone są kolana, łokcie, nadgarstki i głowa. Wszystkie one powinny być zabezpieczone. Przeglądając naszą ofertę, można znaleźć ochraniacze na newralgiczne części ciała, jakie są szczególnie podatne na kontuzje i urazy. O ile dla rodziców liczy się funkcjonalność tego typu akcesoriów, o tyle dzieci patrzą przede wszystkim przez pryzmat wyglądu. Ochraniacze dostępne u nas spełniają oba te wymagania.

Sprowadzamy je od dobrych i sprawdzonych producentów. Są więc wytrzymałe, świetnie utrzymują się w pożądanych miejscach i zapewniają dobrą ochronę podczas upadku. Jednocześnie są w wielu wariantach kolorystycznych i są na nich wizerunki znanych bohaterów filmowych. Chłopcy chętniej sięgną po ochraniacze, kiedy znajdą na nich motywy ze „Star Wars”, postacie z filmów Marvela lub Zygzaka McQueena z bajki „Auta”. Z kolei dziewczynki będą zachwycone motywami z „Krainy Lodu” albo z wizerunkami księżniczek Disneya. Jeśli do tej pory maluch nie chciał zakładać ochraniaczy, z tymi dostępnymi w naszym sklepie z pewnością się to zmieni.