92-318 Łódź, Piłsudskiego 133 G

0
Strona główna > Jeździki i Pchacze >
Menu
Menu
0

Jeździki i Pchacze

Jeździk dla dziecka, dla chłopca i dziewczynki

Jeździki i rowerki odpychane dla dzieci to zabawki, które sprawdzą się zarówno w przypadku kilkunastomiesięcznych maluchów, jak i kilkuletnich dzieci. To idealna forma zabawy połączonej z harmonijnym rozwojem cech motorycznych malucha. Jeździk biegowy dla dziewczynki oraz jeździk biegowy dla chłopca mają formę małego samochodu wyposażonego w kierownicę. Dziecko wprawia pojazd w ruch, odpychając się nogami. Kierownica pozwala na sterowanie kierunkiem jazdy, co znacznie zwiększa atrakcyjność zabawy. Do największych atutów oferowanych przez nas jeździków należy efektowna i bardzo realistyczna stylistyka. Dzięki temu dziecko może poczuć się, jakby siedziało za kierownicą prawdziwego pojazdu. W naszym sklepie dostępny jest także jeździk biegowy dla dzieci z motywem nawiązującym do popularnej bajki „Autka”. Poszczególne modele mogą być wyposażone w klakson oraz dodatkowe melodyjki. Komfortowe siedzisko zapewnia wygodę podczas zabawy. Solidna konstrukcja zwiększa wytrzymałość, a zabezpieczenie przed wywróceniem pojazdu znacznie podnosi poziom bezpieczeństwa. Jeździki mogą być wyposażone w dodatkowy schowek, przyczepkę oraz uchwyt, przy pomocy którego rodzic może popychać pojazd.

 

Autko - pchacz dla rocznego dziecka

 

Pchacze to nieodzowny element spacerów z dzieckiem, który wyraźnie wspomaga naukę chodzenia. Oferowane przez nas produkty pomagają w utrzymaniu stabilnej postawy i pozwalają dziecku zachować równowagę. Konstrukcja pchaczy zapewnia wytrzymałość na obciążenia. Kółka gwarantują płynną jazdę nawet po niskiej jakości nawierzchni. Wygodny uchwyt dopasowany do wzrostu dziecka ułatwia obsługę pchacza. Atrakcyjna kolorystyka oraz dodatkowe akcesoria sprawiają, że codzienny spacer stanie się dla Twojej pociechy jeszcze większą frajdą. Pchacze to idealne połączenie zabawy z doskonaleniem nauki chodzenia.

 

Każdy jeździk biegowy dla dzieci tak samo jak pchacz spełnia rygorystyczne normy. Certyfikaty bezpieczeństwa potwierdzają jakość oferowanych przez nas produktów. Wybierz idealny model dla swojej pociechy, spraw dziecku wielką frajdę i zadbaj o jego harmonijny rozwój.