92-318 Łódź, Piłsudskiego 133 G

0
Strona główna > Hulajnogi Trójkołowe > Blue Ride Hulajnoga i jeżdzik 2w1 ŻÓŁTA + KIJ + WSTĄŻKI
Menu
Menu
0
Blue Ride Hulajnoga i jeżdzik 2w1 ŻÓŁTA + KIJ + WSTĄŻKI
Nowość

Blue Ride Hulajnoga i jeżdzik 2w1 ŻÓŁTA + KIJ + WSTĄŻKI

Oferta dotyczy zakupu hulajnogi z kijem do prowadzenia. + wstążek do wyboru.

 

W zestawie dodatkowe wstążki na kierownicę -  proponujemy błękitne, ale możliwe jest zapakowanie błękitnych, różowych albo wielokolorowych. W przypadku braku informacji, dołożymy do paczuszki wersje kolorystyczną losową.

Kod produktu: 1004 żółta + wstążki
330,00
Wiek:
1-5 lat
Waga użytkownika:
jeździk do 20 kg, hulajnoga do 50 kg
Kolor:
żółty +wstążki
Koła:
trójkołowa
Hamulec:
Tył
Wysokość:
3 stopniowa regulacja
Dostępność w magazynie: tak
Szukasz pomysłu na idealny prezent dla swojej pociechy? Chcesz zapewnić jej świetną rozrywkę i zadbać o harmonijny rozwój koordynacji ruchowej? Polska Marka  Blue Ride ma dla Was kolejną propozycję  fantastycznej przygody i pomysłu na zabawę w domu i na zewnątrz!
Hulajnoga 2w1 stanie się nieodzownym towarzyszem zabaw Twojego dziecka. Na początku swojej przygody z jazdą na rowerze czy hulajnodze dzieci miewają problemy z utrzymaniem równowagi, dlatego też z myślą o nich powstały hulajnogi trójkołowe dziecięce.
 
Dzięki regulowanej wysokości siodełka, pozwala dostosować pojazd do wzrostu maluszka już od 1 roku życia. Za pomocą szybkiej modyfikacji możemy zamienić jeździk w hulajnogę na trzech kołach. Wszystko bez pomocy narzędzi. Nóżki mogą więc odsapnąć na siodełku w trakcie dłuższej zabawy. Jesteśmy razem z Wami już przy pierwszych kroczkach pociechy, które od tego momentu stają się coraz bardziej aktywne. Można powiedzieć, że hulajnoga składana ‘rośnie’ wraz z dzieckiem i jest w kolejnych etapach rozwoju naszego maluszka.
 
Pomyśleliśmy również o Was rodzice i opiekunowie, do każdej hulajnogi proponuje na początek przygody z hulajnogą dodatkową rączkę do prowadzenia do zmontowania przy funkcji jeździka. Pozwoli to po pierwsze kontrolować i czuć komfort podczas przejażdżek niedaleko ulicy, przechodzenia przez przejścia dla pieszych, jak również odciążyć plecy opiekunów. Koniec ze schylaniem się aby popchnąć i nawet delikatnie pomóc naszym pociechom. Kij do prowadzenia regulowany jest aż na 19 cm długości, daje to pole manewru i swobody dla niższego jak i wyższego opiekuna. 
 
 
Solidny podest pokryty antypoślizgowym materiałem zwiększa przyczepność stopy i podnosi bezpieczeństwo. Szerokość przednich kół to aż 5 cm i 1 cm grubości. Kółka wykonane z poliuretanu stanowią idealną amortyzację podczas jazdy po nierównościach. jazda na nich jest znacznie lżejsza niż jazda na kołach plastikowych. Dodatkowo, hamulec nożny znacznie podnosi poziom bezpieczeństwa. Z przodu pojazdu znajduje się dodatkowa podkładka, która dodatkowo zapobiega utknięciu kół, czy przewróceniu podczas zabawy. Ta dodatkowa opcja jest również regulowana. 
Zaletą naszej hulajnogi 2w1 dla dziecka jest możliwość złożenia hulajnogi. To wygodna opcja zwłaszcza podczas przechowywania, ponieważ sprzęt nie zajmuje wtedy dużo miejsca. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo użytkowania, wybierajmy modele wyposażone w uchwyty antypoślizgowe i podest, na którym dziecko stoi, posiada wszystkie wymienione elementy dla bezpieczeństwa malucha.
 
 
 
Hulajnoga dla dzieci 2w1 to świetny pomysł na prezent na roczek, dwa latka, 3 latka. Maksymalne obciążenie jeździka to 20 kg, a funkcji hulajnogi to 50 kg. Dziecięca hulajnoga 2w1 to propozycja dla dzieci w wieku od 1 roku życia do co najmniej 5 lat. Hulajnoga jeżdzik to produkt, który nada się zarówno jako prezent dla chłopca, lub też jest idealną propozycją prezentu dla dziewczynki. 
Jeździk i jego cechy: 
 
Regulacja kierownicy - 3 ustawienia wysokości bez użycia narzędzi
Rośnie razem z dzieckiem
Brak ostrych krawędzi
Rama PP, koła PU
Koła LED
Trójkołowa hulajnoga składana
Przednie koła z trwałego materiału, którego struktura i wygląd przypominają kauczuk
Hulajnoga dla dziecka 2w1
Dodatkowa rączka do prowadzenia w zestawie
Hamulec nożny znacznie podnosi poziom bezpieczeństwa
Dodatkowa podstawka z przodu chroniąca przed upadkiem
Antypoślizgowy podest hulajnogi, chroniący przed poślizgnięciem
Antypoślizgowe rączki kierownicy
Błotnik na tylnim kole
Piękne paleta barw -dostępny w różnych wariantach kolorystycznych
Miękkie siedzisko
 
 
 
Wymiary i specyfikacja:
Szerokość: 27 cm
Długość : 60 cm
Wysokość od podłoża do kierownicy po złożeniu jeździka : 40-48 cm 
Wysokość po rozłożeniu do funkcji hulajnogi : 69-77 cm
Długość rączki do prowadzenia: 73-92 cm
Sugerowany wiek 1-5 lat
Sugerowany wzrost dziecka: 82-118 cm
Waga produktu: 2,8 kg
Maksymalne obciążenie jeździka to 20 kg, a funkcji hulajnogi to 50 kg.
Wstecz

Małe przejażdżki