92-318 Łódź, Piłsudskiego 133 G

0
Strona główna > Hulajnogi Trójkołowe >
Menu
Menu
0

Hulajnogi Trójkołowe

Dzieci są spragnione ruchu, zawsze pełne energii i chętne do zabawy. Warto więc podsuwać im takie zabawki, które nie tylko pozwolą przyjemnie spędzić czas, ale będą stymulować rozwój. To m.in. z tego powodu hulajnoga dla dzieci trójkołowa jest idealnym pomysłem.

Hulajnoga dla 3-latka – czemu warto w nią zainwestować?

Jeżeli rodzice zastanawiają się, w co zaopatrzyć swojego kilkulatka, hulajnoga trójkołowa powinna być jedną z obowiązkowych pozycji na liście. Jest znacznie łatwiejsza w użytkowaniu niż tradycyjna hulajnoga z dwoma kołami, więc poradzą sobie dzieci, które do tej pory nie jeździły. Dziecko łatwo opanuje jazdę i nie będzie się zniechęcać przez niepowodzenia. Mało tego wzmocni swoją samoocenę i pokocha tę formę aktywności.

Oprócz tego hulajnoga dla małych dzieci będzie wpływać na kształtowanie postawy ciała, wzmocnienie mięśni brzucha i pleców. Do tego aktywuje zarówno prawą, jak i lewą półkulę. Tym samym sprzyja m.in. rozwojowi mowy.

 

Hulajnoga trójkołowa dla dziecka z naszej oferty

Ze względu na wielość zalet, z jakimi wiążą się hulajnogi trójkołowe, włączyliśmy je w ofertę naszego sklepu. Są one dostępne w wielu wariantach kolorystycznych i łatwo dopasować coś dla chłopca i dziewczynki. Są z regulacją wysokości i próbować swoich sił mogą nawet małe dzieci, które dopiero nauczyły się chodzić. Ponadto posiadają jednocześnie funkcję jeździka. Kiedy dziecko się zmęczy, można rozłożyć siedzonko pozwalające na odpoczynek. Same hulajnogi są wykonane z dobrej jakości materiałów i mają kółka gwarantujące dobrą amortyzację.

Małe przejażdżki