92-318 Łódź, Piłsudskiego 133 G

0
Strona główna > Na Prezent >
Menu
Menu
0

Na Prezent

A gdyby tak zaskoczyć i sprawić niespodziankę na odległość? Nie możesz wziąć udziału w przyjęciu urodzinowym lub celebrować innego ważnego wydarzenia w życiu dziecka? Nie dojadą Państwo na urodziny bratanka, siostrzenicy, wnuczki, wnuczka, chrześnicy ? 

Usługa skierowana jest zarówno do rowerków na roczek, jak i maskotek w rozmiarach 50cm-130 cm.

Najczęściej jest to też kwestia czasu i długich godzin w pracy bądź opiekując się nad naszymi pociechami. Doskonale to rozumiemy, sami jesteśmy rodzicami i przygotowania do wyjścia na imprezę zostawiamy na ostatnią chwilę. Zwykle po prostu nie ma kiedy się wybrać do sklepu, zakupić i przygotować oddzielnie opakowania prezentowego, kartki okolicznościowej i połączyć to sensownie w całość. Właśnie dlatego powstała ta sekcja naszego sklepu – DODAJ NA PREZENT, co jest rozszerzeniem usługi klasycznego spakowania na prezent. Kartka okolicznościowa jest pusta. Jeżeli życzą sobie Państwo dodatkowy liścik wydrukowany do środka kartki, również prosimy o kontakt z nami, chętnie pomożemy, jeżeli paczuszka miałaby być wysłana prosto do obdarowanego

 

Uwielbiamy zaskakiwać i brać udział w prezentach niespodziankach. Stworzyliśmy w tym celu nasze dedykowane kartki okolicznościowe z naszym misiem Classic XXL oraz pandą. Chcemy przyłączyć się do życzeń i kibicować w drodze do uśmiechu, łez wzruszenia. Kartka okolicznościowa jest pusta. Jeżeli życzą sobie Państwo dodatkowy liścik wydrukowany do środka kartki, również prosimy o kontakt z nami, chętnie pomożemy, jeżeli paczuszka miałaby być wysłana prosto do obdarowanego

 

Wybierz dowolny prezent, pluszowy miś CLASSIC 130 cm lub uroczy TEDDY XXL 130 cm, flaming pluszowy, miś panda z dzieckiem, a my pomożemy Ci w zapakowaniu na prezent.

 

Wybierają Państwo misia pandę z dzieckiem  80 cm,  a my pięknie ją zapakujemy, dołączymy kartkę urodzinową lub okolicznościową, dodrukujemy spersonalizowany liścik do środka kartki i wyślemy pod wskazany adres – w naszym sklepie na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie naszych klientów. Chętnie spakujemy również rowerek biegowy, hulajnogę i wyślemy na czas.