92-318 Łódź, Piłsudskiego 133 G

0
Strona główna > Bujaki, Skoczki Gumowe > Skoczek Do Skakania Pompowany Żyrafka Różowa
Menu
Menu
0
Skoczek Do Skakania Pompowany Żyrafka Różowa
Promocja

Skoczek Do Skakania Pompowany Żyrafka Różowa

Kod produktu: Skoczek różowa żyrafka w kropki
55,99
59.99
Kolor:
Skoczek różowa żyrafka +pompka
Dostępność w magazynie: tak

A może by tak dzisiaj pobrykać w domku? Jak Tygrysek z Kubusia Puchatka? Dmuchany skoczek nadaje się do tego doskonale. Zabawka umożliwia nie tylko podskakiwanie w miejscu, ale także i poruszanie. Wystarczy mocno chwycić za uszy, podskakiwać i odpychać nóżkami – energiczny malec potrafi nabrać dużej prędkości i szybko zdobyć perfekcję w takim sposobie przemieszczania się. Każdy maluch uwielbia hycać, hopsać i podskakiwać, dlatego zabawki zapewniają dzieciom niepowtarzalną frajdę. Zabawa na skoczku wspomaga kształtowanie mięśni oraz prawidłowej postawy dziecka.

 

Świetnie sprawdzi się jako zabawka rehabilitacyjna dająca wiele radości Twojemu dziecku.

 

Zabawka wykonana jest z grubej, wytrzymałej gumy. Skoczek jest dmuchany, bez trudu spuścisz bez niego powietrze po skończonej zabawie. Proponujemy tutaj przedział wiekowy od około 2 lat z uwagi na wymiary zabawki oraz potrzebne umiejętności do utrzymania równowagi. 

 

Skoczki spełniają europejskie normy bezpieczeństwa EN71, nie zawierają materiałów szkodliwych, pomalowane są bezpieczną dla dzieci farbą.

 

Skoczek zakupiony trzeba dodatkowo umyć, warstwa tłusta nałożona jest specjalnie, aby guma nie skleiła się podczas transportu.

 

 

 

W zestawie :

 

skoczek

 

specjalna pompka do wielokrotnego pompowania

 

zatyczka

 

Zapakowany w foliowy worek

 

Uwaga! Ryzyko upadku. Nie należy zostawiać bez nadzoru dzieci w wieku poniżej 36 miesięcy.

Wstecz