92-318 Łódź, Piłsudskiego 133 G

0
Strona główna > Bujaki, Skoczki Gumowe >
Menu
Menu
0

Bujaki, Skoczki Gumowe

Są takie zabawki, które nie nudzą się nigdy i z chęcią sięga po nie każdy maluch. Przykładem są różnego rodzaju skoczki. Dzieci mają ogromną potrzebę ruchu, dlatego taka zabawka sprawdzi się w każdym domu.

Bezpieczna zabawa

Gumowe skoczki, jakie dostępne są w naszym asortymencie, to interaktywne zabawki, dzięki którym dziecko zaspokoi potrzebę ruchu i może odkrywać świat w bezpieczny sposób. Konstrukcja jest stabilna. Materiał, z jakiego są tego typu zabawki, jest miękki, a same skoczki niskie i z uchwytami do trzymania. Dlatego też ryzyko upadku jest niskie, a nawet jeśli maluch się przewróci, to nie zrobi sobie krzywdy.

Największe zalety skoczków

Wszystkie skoczki są w formie barwnych zwierzaków, więc przypominają troszkę pierwszy konik na biegunach. To sprawia, że dzieci je uwielbiają, a skoczek jest zabawką, która będzie spełnieniem marzeń każdego dziecka. Oprócz tego zabawa skoczkiem wszechstronnie wspiera rozwój. Wpływa na m.in. lepszą motorykę, nabieranie siły, rozwój koordynacji. Dziecko musi uczyć się utrzymywać równowagę, by skakać. Zabawa skoczkiem to też wzmacnianie kości i stawów. Skoczki są z wytrzymałych materiałów, dlatego sprawdzą się nie tylko w domu, ale i na dworze. Dziecko może skakać na trawie, a rodzice nie muszą się obawiać, że zabawka się zepsuje. Modele dostępne w naszej ofercie to szeroki wybór wzorów, dlatego z łatwością można znaleźć ulubiony kolor i zwierzątko dziecka, a to dodatkowo zachęci do zabawy. Meta Gumowe skoczki to popularne zabawki interaktywne, które sprawdzają się od 1. roku życia. Stanowią źródło zabawy, zaspokajają potrzebę ruchu i wspierają rozwój.