92-318 Łódź, Piłsudskiego 133 G

0
Strona główna > Blog >
Menu
Menu
0
19/07/2021

Wakacje, najlepszy czas na aktywność

Wakacje, najlepszy czas na aktywność
Wakacje to idealny czas, aby „naładować baterie”, spędzając przyjemnie czas z rodziną i przyjaciółmi. Dobra pogoda sprzyja większemu zaangażowaniu w sport uprawiany na świeżym powietrzu, jak jazda na rowerze, wędrówki, pływanie itp. Warto wykorzystać tę okazję nie tylko po to, by zadbać o własną kondycję, ale również w celu zaktywizowania własnych dzieci. Te najmłodsze warto zaopatrzyć w rowery biegowe, które wprowadzają dziecko w rowerowy świat. Dlaczego to tak dobra inwestycja? Przeczytajcie!
 

Rowery biegowe ułatwią życie i Tobie!

 
W ostatnich latach rowery biegowe dla dzieci zyskały na popularności. Małe rowerki biegowe nie posiadają pedałów i są zdecydowanie lżejsze od tradycyjnych rowerów. Ryzyko upadku jest znacznie mniejsze, dzięki czemu malec korzysta z niego chętnie, a jego pewność siebie rośnie. Przejście z rowerka biegowego na rowerek tradycyjny odbędzie się naturalnie. Przyjemnie będzie obserwować pociechę, która tak szybko radzi sobie z opanowaniem jazdy na rowerze!
 
Kolejną z zalet jest ta, że rowery biegowe ułatwiają spacery z dziećmi. Spójrzmy prawdzie w oczy – dzieci często trzeba namawiać, by przeszły choćby kilka metrów. Dzięki biegaczowi nie musisz się ciągle zatrzymywać, aby Twoje dziecko mogło za Tobą nadążyć. Mały rowerzysta będzie ćwiczył mięśnie nóg i koordynację ruchową, świetnie się przy tym bawiąc, a Ty będziesz cieszyć się pięknem letniego dnia.
Wstecz