92-318 Łódź, Piłsudskiego 133 G

0
Strona główna > Akcesoria Samochodowe >
Menu
Menu
0

Akcesoria Samochodowe

PODRÓŻ Z DZIECKIEM 

 

Każde wyjście z naszą pociechą to jak wycieczka, wcale nie musi być na daleki dystans. Pod każdym względem musimy być przygotowani. Od teraz wyjście z dzieckiem z domu stanie się łatwiejsze! Zarówno codzienne spacery, wyjścia do restauracji, parku, na zakupy jak i bliskie czy dalekie podróże. W tej kategorii znajdziesz akcesoria samochodowe, które pomogą Ci podczas podróży zabierając ze sobą dzieci. 

 

ROLETY RZECIWSŁONECZNE DO SAMOCHODU

Podczas podróżowania samochodem dziecko narażone jest na działanie szkodliwych promieni słonecznych. Aby odpowiednio zadbać o bezpieczeństwo oraz aspekty zdrowotne swojego malucha, rodzic powinien wyposażyć swój pojazd w roletę przeciwsłoneczną do samochodu. Produkt ten zabezpiecza osoby przebywające wewnątrz samochodu przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym.

Światło słoneczne nie będzie oślepiało malca podczas jazdy, dzięki czemu będzie on spokojny oraz łatwiej i szybciej będzie mógł zasnąć.

 

Osłona przeciwsłoneczna do auta / Zasłonki

Osłonka przeciwsłoneczna do samochodu, która posiada na sobie wielobarwne obrazki stanowi świetny bodziec dla dziecka. Może ono bowiem podziwiać kolory, kształty oraz ilustracje, jakie znajdują się na produkcie. To również praktyczny produkt, redukuje nagrzewanie się wnętrza samochodu . Nadaje się do samochodów każdego typu . Ponadto  stanowi świetne urozmaicenie podczas każdej podróży samochodem. Dodatkowo, przedmiot ten można umiejscawiać nie tylko w autach, ale również i autobusach, pociągach. Możemy postawić wózek blisko okna, nałożyć osłonki na okno w domu, ale nie narazić dziecko na przegrzanie od gorącego okna. Warto pamiętać, że dobre samopoczucie dziecka podczas jazdy i spania owocuje także dobrym nastrojem u rodziców, dlatego każdy z opiekunów powinien zatroszczyć się o sprawienie maluchowi jak najlepszych warunków podczas podróży.