92-318 Łódź, Piłsudskiego 133 G

0
Strona główna > Akcesoria >
Menu
Menu
0

Akcesoria

Oferowane przez nas akcesoria do rowerków biegowych, rowerów i skate mają poprawić bezpieczeństwo dziecka w czasie jazdy na rowerze, deskorolce czy hulajnodze. Duży wybór zróżnicowanych produktów pozwala zapewnić kompleksową ochronę w razie upadku.

 

Kask rowerowy dla dziecka to połączenie nienagannej stylistyki, lekkości i wytrzymałości. Motywy z ulubionych bajek skutecznie zachęcają dziecko do noszenia produktu jakim jest kask na rowerek biegowy. Lekka konstrukcja nie powoduje uczucia dyskomfortu. Ażurowa struktura zapewnia optymalną wymianę powietrza i ogranicza ryzyko nadmiernego pocenia podczas jazdy na rowerze, rolkach czy hulajnodze. Mocne zapięcie utrzymuje kask rowerowy dla rocznego dziecka w optymalnej pozycji. Wysokiej jakości styropian stanowi idealną amortyzację w czasie uderzenia.

 

Ochraniacze na rower dla dziecka z bajkowymi motywami to niezbędny element wyposażenia podczas jazdy nie tylko na rowerze ale również na rolkach lub deskorolce. Elastyczne gumy i mocne rzepy pozwalają dopasować ochraniacze na rowerek biegowy do anatomii dziecka. Zastosowanie solidnych materiałów skutecznie chroni kolana i łokcie przed otarciami w razie upadku.

Oprócz produktów takich jak kask rowerowy dla malucha i ochraniacze na rower dla dziecka oferujemy również kolorowe rękawiczki. Wykonane z oddychającego materiału zwiększają pewność chwytu i zapobiegają poceniu się dłoni. To znacznie podnosi komfort podczas jazdy na rowerze lub hulajnodze. W razie upadku skutecznie chronią dłonie przed otarciami.

 

Uzupełnieniem oferty akcesoriów rowerowych i skate jest np. dzwonek do rowerku biegowego są też pokrowce na butelkę, dzwonki do rowerków dziecięcych, wstążki na kierownicę oraz kolorowe wiatraczki. Bajkowe motywy znacznie podnoszą atrakcyjność tych akcesoriów. Estetyczne dodatki to praktyczne elementy, które jednocześnie sprawiają dziecku wielką frajdę w trakcie przejażdżki na rowerze lub hulajnodze, a dzwonki rowerowe dla dzieci, bezpieczeństwo.

 

Wszystkie akcesoria do rowerka biegowego i inne produkty znajdujące się w naszej ofercie spełniają rygorystyczne normy jakościowe. Najlepszym tego potwierdzeniem są otrzymane certyfikaty.

 

Przygotowując ofertę akcesoriów, postawiliśmy na jakość, efektowny wygląd i praktyczne zastosowanie. Dzięki temu możesz sprawić, że Twoje dziecko będzie bezpieczne podczas beztroskich zabaw na hulajnodze, rowerze, rolkach lub deskorolce.

Mali Rajdowcy i ich dodatki

Model 003 żółty oraz wstążki Minnie
Model 003 żółty oraz wstążki Minnie
Model 003 żółty oraz wstążki Minnie
Model 003 żółty oraz wstążki Minnie